Madame Coco İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Kasım 04, 2016

Madame Coco İş Başvurusu

Sitemiz üzerinden paylaşacağımız bağlantıdan, Madame Coco iş başvurusu yapabilirsiniz. İş ilanları ve personel alımı bilgileri yazıdadır. Hızla büyüyen marka, eleman alımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Madame Coco, ev ürünleri ve tekstili ürünleri alanında faaliyet gösteren, alanında en iyi firmalardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve sezonluk olarak yaptığı indirimler ile oldukça rağbet görerek, Türkiye'nin bir çok noktasına mağazalar açmıştır. Kurumun, 160 dan fazla mağazası ve binlerce personeli bulunmaktadır. Her geçen gün büyüyen Madame Coco, büyümeyle birlikte açtığı yeni mağazalarında personel ihtiyacı doğmaktadır. Sizde sitemiz üzerinden Madame Coco iş başvurusu yaparak, şirketin mevcut ve yeni mağazalarında çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.
Madame Coco iş ilanları

Personel Alımı

Madame Coco personel alımı 2 yolla yapılmaktadır. Bunlar:

  1. E-Posta ile başvuru: Şirkette çalışma isteğinizi doğrudan e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Özgeçmişinizi ik@madamecoco.com adresine atarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Özgeçmiş hazırlarken dikkat etmeniz gereken hususlar için yazdığımız CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Madde adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Yapılan başvurular, Madame Coco insan kaynakları birimi tarafından incelenmektedir. Onay verilmesi halinde sizinle irtibata geçilecektir.
  2. İş ilanları üzerinden başvuru: Şirket, açık pozisyonları için internette iş ilanları yayınlamaktadır. İş ilanları listesini görüntülemek için tıklayın. Açılan sayfada ilanın bulunduğu ili ve hangi pozisyona eleman alımı yapılacağı belirtilmiştir. İlana tıklayarak iş tanımını ve gereken yetkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.
Kurum ve iş başvurusu hakkındaki görüşlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon