Mako İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Kasım 02, 2016

Mako İş Başvurusu

Bursa Mako personel alımı hız kesmeden devam ediyor. Mako iş başvurusu bilgileri ile iş ilanları listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için Bursa'daki fabrikasında üretim ve montaj işi yapan Mako, personel alımlarına devam ediyor. Bursa şehrinin otomotiv sektörünün kalbi olması nedeniyle bu bölgede bolca yan sanayi ihtiyacı oluşmaktadır. Bu bağlamda Mako, Türkiye’nin en büyük otomotiv yan sanayi şirketlerinden biri olarak, faaliyetine devam etmektedir.

Bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı sağlayan şirket, işe alımlarını büyük bir titizlilikle gerçekleştirmektedir. İnsan kaynakları, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kişileri tercih etmektedir. Mako, iş güvenliği konusuna da büyük önem vermektedir. Başarı için önce insan felsefesi benimsenmiştir. İş kazalarının ve meslek hastalıklarının olmadığı, iş kazalarına sebep olabilecek olayların analiz edildiği ve sürekli azaldığı çalışma ortamına ulaşmak için faaliyetler planlamak ve gerçekleştirme amacı bulunmaktadır. Sizde şirket bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıda paylaştığımız Mako iş ilanları bağlantısını kullanarak, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Mako iş başvurusu

İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Bursa Mako Fabrikası, açık pozisyonları için personel alımı yapmaya devam ediyor. Online olarak yayınlanan iş ilanlarına yapılan iş başvuruları bir havuzda toplanmaktadır. Bu toplanan başvurular, insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. İşe alımın veya bir sonraki aşamaya geçişin kabul edilmesi halinde iletişim adresleriniz yoluyla sizinle irtibata geçilecektir. Mako açık pozisyonları ve iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon