Şoför Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Kasım 22, 2016

Şoför Personel Alımı 2019

Devlet ve özel kurumlar, 2019 yılında bünyesine bir çok şoför alımı gerçekleştirecek. Şoför personel alımları hakkındaki tüm detaylar ve başvuru kanalları yazıdadır.

Sitemizde her sektöre ait iş ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda kamu ve özel sektörün önemli bir ihtiyacı olan Şoför alımları hakkında bilgiler verip, güncel şoför iş ilanları bağlantısını sizlerle paylaşacağız. Kamu kurumları sözleşmeli ya da daimi statüsünde işe alım yaparken özel kurumlar kendi ilan sayfalarından ya da kariyer siteleri aracılığı ile iş başvuruları toplamaktadır. Toplanan bu iş başvuruları kurumların insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. Burada dikkat edilecek en önemli husus meslekteki tecrübeniz ve kişisel yetenekleriniz olacaktır. İş başvurunuzun onaylanması halinde, başvuru yaparken kullandığınız iletişim bilgileri vasıtasıyla sizinle irtibata geçilecektir.
şoför iş başvurusu

Şoför İş İlanları

Şoför pozisyonu, özel ve kamu sektöründe en çok aranan pozisyonlardan bir tanesidir. Kariyer.net üzerinde bu pozisyona ilişkin 130'dan fazla ilan gözükmektedir. Bu ilanlar; makam şoförü, ambulans şoförü, özel şoför gibi ilanlardan oluşmaktadır. Personel alımlarında en az B ehliye aranmakta olup bazı kurumlar, işe alım yapacağı pozisyona göre D sürücü belgesinin olmasını şartını da aramaktadır. Bu meslekte çalışılan yere ve kuruma göre maaşlar değişkenlik göstermektedir. 
Sizde şoförlük yapmak istiyorsanız, iş ilanları bağlantısını kullanarak, ikamet ettiğiniz bölgeye uygun bir ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel şoför iş ilanları listesi için tıklayın.

2 yorum:

  1. E sınıfı ehliyetim var çalışmak istiyorum.

    YanıtlaSil
  2. D sınıfı ehliyetim var çalışmak istiyorum diksiyonum çok iyidir.

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon