TAV Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Kasım 05, 2016

TAV Personel Alımı 2019

İhtiyaç doğrultusunda açılan TAV iş ilanları üzerinden şirkete 2019 yılı için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. TAV personel alımı bilgilerini sizler için yazımızda derledik.

Havalimanı işletmeciliği yapan TAV, gücüne güç katarak büyümeye devam ediyor. Ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı günden bugüne kısa süre içinde sektöründe büyük bir başarı öyküsüne dönüşen kurum, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve kullandığı teknolojiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda dünya çapında bir marka konumuna geldi. Bu büyümede şüphesiz devletin havacılık sektörünün gelişmesi için yaptığı yatırımların da büyük katkısı bulunmaktadır.

TAV Havalimanları Holding, Büyümeye bağlı olarak artan ihtiyaçlar doğrultusunda açık pozisyonlarına, 2019 yılında da personel alımı yapmaya devam ediyor. Şirketin eleman ihtiyacı olduğunda iş ilanlarını kendi kurumsal web sitesinde veya profesyonel sosyal ağ olan Linkedin üzerinden yayınlamaktadır. Sizde TAV bünyesinde bir kariyer hedefliyorsanız, TAV iş ilanları üzerinden kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Açık pozisyonlar ve iş ilanları listesine nasıl ulaşacağınızı aşağıda gösterdik.
TAV personel alımı

TAV İş İlanları

TAV iş başvurusu, şirketin kurumsal web sitesi üzerinden yayınlanan iş ilanları üzerinden veya Linkedin üzerinden yayınlanan ilanlar üzerinden yapıldığını yukarıda bahsetmiştik. Kurumuna ait açık pozisyonlara ulaşmak için tıklayın. Açılan sayfada tüm TAV gurubu şirketlerine ait personel alımı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları departmanı tarafından incelenecektir. İş başvurusu yapmadan önce başvuruda bulunmak istediğiniz pozisyona tıklayarak, o pozisyonda istenilen yetenek ve becerileri görüntüleyebilirsiniz. Gereken tüm şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız, iş başvurusu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Comments


EmoticonEmoticon