Yemek Sepeti İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Kasım 28, 2016

Yemek Sepeti İş İlanları

Online yemek sipariş sitesi yemeksepeti.com, açık pozisyonlarına Yemek Sepeti iş ilanları yoluyla personel alımı yapmaktadır. Yemek Sepeti İş başvurusu ve şirket hakkındaki önemli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Başarılı bir girişim örneği olarak gösterilen yemeksepeti.com, Türkiye'nin en büyük online yemek sipariş sitesidir. Her geçen gün büyüyen şirket, bu bağlamda yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Genç bir ekibe sahip olan Yemeksepeti.com'un çalışanlarının yaş ortalaması 26'dır. Yemek Sepeti iş ilanları üzerinden yapılan alımlar insan kaynakları birimi tarafından incelenip, değerlendirilmektedir. Yayınlanan ilanlarda çeşitli pozisyonlar yer almaktadır.

Alım yapılacak pozisyonlar: Temizlik / Mutfak Personeli, Dijital Pazarlama Uzmanı, Çağrı Merkezi Temsilcisi ve Marka İşbirlikleri Yöneticisi olarak belirlenmiştir. Sizde her geçen gün değerine değer katan bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, aşağıda paylaştığımız bağlantıyı kullanarak Yemek Sepeti iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sosyal ve Yan Haklar

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Yemekhane
Çalışma şekli: Hafta içi 09.30 - 18.30
Yemek Sepeti iş başvurusu

Kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlarda toplanan tüm başvurular Yemek Sepeti insan kaynakları tarafından dikkate alınıp, uygun pozisyonlar için değerlendirme yapılmaktadır. Şirkete ait güncel iş ilanları ve açık pozisyonları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon