Yeşim Tekstil İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Kasım 06, 2016

Yeşim Tekstil İş İlanları

Giyim sektöründe faaliyet gösteren firma, Yeşim Tekstil iş ilanları yoluyla iş başvurusu kabul etmektedir. Mavi ve beyaz yakalı personel alımı bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hazır giyim sektöründe dünya markaları ile birlikte çalışan Yeşim Tekstil, bünyesindeki açık pozisyonları gidermek için personel alımlarına devam ediyor. Yeşim Tekstil, önce insan felsefesine sahip bir kuruluştur. Yeşim tektil için çalışan binlerce kişinin özverisi, dinamizmi ve kaliteye olan bağlılığı şirketin en büyük değerlerindendir.
İhtiyaç doğrultusunda personel alımı yapan şirket, işe alımlarını internet üzerinden yayınladığı iş ilanları üzerinden yapmaktadır. Sizde dünyaca ünlü markalarla işbirliği halinde olan bir tekstil şirketinde çalışmak ve bu alanda bir kariyer hedefliyorsanız, Yeşim iş ilanları bağlantısını kullanarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İşe alım süreci ve başvuru kanalları bilgileri aşağıdadır.
Yeşim iş başvurusu

İşe Alım Süreci

Şirkete ait iş ilanları üzerinden eleman alımı yapıldığından yukarıda bahsetmiştik. Yeşim işe alım süreci şöyle gerçekleşmektedir. İş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanmaktadır. aday başvuru havuzundan pozisyona uygun bulunan kişiler seçilerek iş görüşmesine davet edilmektedir. Yapılan iş görüşme olumlu geçerse insan kaynakları yöneticisi adaya firmanın ücret politikasını anlatır. Adayın ücreti ve çalışma koşullarını kabul etmesi halinde işe alım gerçekleşir.

İş Başvurusu

Yeşim Tekstil iş başvurusu, mavi ve beyaz yakalı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Şirket bünyesinde beyaz yaka olarak çalışmak isteyenler iş ilanları üzerinden çalışmak istediği pozisyonu seçerek başvuruda bulunabilir. İş ilanları için tıklayın.

Mavi yaka olarak tabir edilen işçi başvuruları ise kişinin fabrikaya gelerek iş başvuru formu doldurulmak suretiyle gerçekleştirilmektedir. 
Comments


EmoticonEmoticon