Alarko Holding İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Aralık 18, 2016

Alarko Holding İş Başvurusu

Alarko Holding personel alımları, insan kaynakları biriminin yayınladığı Alarko iş ilanları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kuruma ait çalışan profili ve iş başvurusu bilgileri yazıdadır.

60 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip olan Alarko Holding, yeni yılda da personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Alarko Carrier, bünyesinde binlerce kişiye istihdam sağlıyor. Sizde Alarko iş ilanları üzerinden şirkete iş başvurusunda bulunarak bu ailesinin bir parçası olabilirsiniz. İş başvurusu ve işe alım sürecinin nasıl işlediğiyle ilgili bilgileri sizler için derledik. Yazımızı dikkatli bir şekilde okuyup, gerekli adımları uygularsanız sizde kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Alarko Holding personel alımı yapacağı zaman işe alım yapacağı pozisyonu ve açık pozisyonun bulunduğu ili belirten ilgili kariyer sitelerine iş ilanları yayınlatmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanıp, pozisyon gerektirdiği yeterlilikleri içeren filtrelemeler yapıldıktan sonra şirketin insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Pozisyona uygun görüler kişiler seçilir ve başvurusunun geçerli olup olmadığını araştırır. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse iş başvurusu işlemlerini başlatılır.
Alarko iş ilanları

Şirketin Çalışan Profili

  • 7000+ Çalışan
  • Yaş ortalaması 35
  • Çalışanların %47'si yüksek okul mezunu
  • Çalışanların %9'u yönetici
  • Ortalama çalışma süresi 7 yıl
Sizde Alarko Holding bünyesindeki çeşitli departmanları görmek ve bu departmanlarda çalışmak istiyorsanız, Alarko iş ilanları bağlantısını kullanarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bağlatıya tıkladığınızda açılan sayfada şirkete ait tüm açık pozisyonları ve işe alım yapılacak kişilerden istenilen yetkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon