Anadolu Efes İş Başvurusu

     
Eski adıyla Efes Pilsen yeni adıyla Anadolu Efes, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için iş başvuruları kabul etmektedir. Anadolu Efes iş ilanları ve açık pozisyonları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz.

Anadolu grubunda yer alan Anadolu Efes, köklü bir geçmişe sahiptir. Firmanın İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bira fabrikaları, Afyon ve Konya’da malt fabrikaları ve Bilecik’te şerbetçi otu işleme tesisi bulunmaktadır. Sektörünün lideri olarak faaliyet gösteren Anadolu Efes’in Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Ukrayna ve Moldova’da da operasyonları bulunmaktadır. Ürünleri dünyanın bir çok ülkesinde tüketilmektedir.

Anadolu Efes insan kaynakları politikasının temelinde insan bulunmaktadır. Sürdürülebilir bir başarıyı hedefleyen ve bu bağlamda çalışanlarına değer vermektedir. Anadolu Efes, çalışanlarını yarınlara hazırlamak amacı ile her aşamada ve her düzeyde, eğitime önem verir insana yatırım yapmaktan asla kaçınmaz.

Şirketin Personellerine Sağladığı Yan Haklar

  • Çalışan ve eşine sağlık sigortası
  • Bireysel emeklilik sistemi
  • Satış primi ve yıl sonu başarı primi
  • Çeşitli sosyal yardım ödemeleri
Personellere sağlanan yan haklar pozisyonlar bazında farklılık göstermektedir.
Anadolu Efes iş ilanları

Efes Pilsen İş İlanları

Anadolu Efes personel alımı, ihtiyaç duyulan pozisyonlar için kariyer portallarında yayınlanan iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. İş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanarak şirketin insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmektedir. Açık pozisyonlar ve iş ilanları listesine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Yaz