Atlasjet Kabin Memuru Alımı

     
Havacılık sektöründe faaliyet gösteren şirket, Atlasjet iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır. Atlasjet Kabin memuru alımı ve diğer pozisyona ait iş ilanları bağlantısına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin lider hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Atlasjet, kabin memuru, danışma memuru, bilet muhasebe uzmanı gibi açık pozisyonlarına personel alımı yapmaya devam ediyor. Yazımız üzerinden Atlasjet kabin memuru alımı ve havayolu şirketinin diğer pozisyonlar için yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Atlasjet iş başvurusu, ilgili kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapılmaktadır. Adaylar tarafından yapılan iş başvuruları bir havuzda toplanıp, istenilen nitelikler doğrultusunda filtreden geçirildikten sonra Atlasjet insan kaynakları çalışanları tarafından değerlendirilmektedir. Sizlerde ülkemizin parlayan yıldızı havacılık sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, sektörün önemli oyuncularından bir tanesi olan Atlasjet'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Personel alımı, iş ilanları bağlantısı, çalışanlara sağlanan sosyal ve yan haklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Çalışanlara Sağlanan Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Yemekhane
Personellere sağlanan sosyal ve yan haklar çalışılan pozisyona göre değişiklik gösterebilir.
Atlasjet iş başvurusu
İlgili kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanları üzerinden eleman alımı yapan kurum, Büyüyen filosuyla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışına uygun, kariyerine havacılık sektöründe yön vermek isteyen çalışma arkadaşları aramaktadır. Sizlerde Atlasjet iş ilanlarını görmek ve ilanlara başvuruda bulunarak bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, Atlasjet iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz