ESHOT İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Aralık 13, 2016

ESHOT İş Başvuru Formu

Açık pozisyonlara ESHOT personel alımı yapılmaktadır. Şoför, işçi veya genel müdürlükte çeşitli pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız, ESHOT iş başvurusu hakkındaki tüm detaylar burada.

ESHOT, elektrik, su, hava gazı ve toplu ulaşım gibi geniş bir yelpazede bölge halkına hizmet vermek amacıyla İzmir'de kurulmuş ve İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bünyesinden TEK ve İZSU gibi iki önemli kurum çıkarmış köklü bir kurumdur. İsterseniz sitemiz üzerinden İZSU iş başvurusu da yapabilirsiniz.

ESHOT Genel Müdürlüğü, sahip olduğu geniş çaplı otobüs filosu ve işinde uzman personeli ile İzmir kentinin toplu ulaşım ihtiyaçlarını hedeflenen çağdaş ölçülere ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Yolcu memnuniyeti odaklı, ekonomik çevreci ve güvenli toplu ulaşım ilkelerini aksatmamak için açık pozisyonlarına personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde ESHOT bünyesinde çalışmak istiyorsanız, kurumun yayınladığı iş ilanlarını takip edip bu ilanlara iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.
ESHOT iş başvurusu
ESHOT personel alımı süreci insan kaynakları birimi tarafından yürütülmektedir. İhtiyaç doğrultusunda yapılan personel alımlarına ilişkin duyuruları takip etmek için:
ESHOT İnsan Kaynakları Sayfası

Eshot İletişim

İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 500 35380 Buca / İZMİR
him@eshot.gov.tr
Comments


EmoticonEmoticon