Nilüfer Belediyesi Memur Personel Alımı 2017

     
İhtiyaç duyduğu pozisyonlar için zaman zaman personel alımını giden kurum, Nilüfer Belediyesi iş ilanları üzerinden işe alım gerçekleştirmektedir. Memur alımı ve süreci hakkındaki bilgiler yazıdadır.

Türkiye'nin örnek belediyelerinden bir tanesi olarak gösterilen Nilüfer Belediyesi, bölge halkına; eğitim, sağlık, sanat, spor gibi alanlarda kaliteli hizmet sunan bir belediyecilik anlayışına sahiptir. Belediyeye ait "Gülümseyin Nilüfer'desiniz" sloganını Bursa'nın bir çok yerinde görebilirsiniz.
Bursa Nilüfer Belediyesi, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için zaman zaman personel alımına gitmektedir. Kurum bünyesindeki açıkların kapatılması amacıyla yapılan bu işe alımlar büyük bir titizlilikle yürütülmektedir. Sizlerde belediye bünyesindeki çeşitli departmanlardan herhangi birinde çalışmak istiyorsanız, vermiş olduğumuz bilgilerden faydalanarak Nilüfer Belediyesi işe alım süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Nilüfer belediyesi iş ilanları
Nilüfer Belediyesi personel alımı, kurumun insan kaynakları sayfası üzerinden yapılmamaktadır. Kurum, personel ihtiyacı olduğu zaman, "ilan.memurlar.net" gibi siteler yoluyla yayınladığı iş ilanlarıyla işe alım gerçekleştirmektedir. Sizde bu vermiş olduğumuz ilan sitesine girerek sitenin "arama" bölümüne Nilüfer Belediyesi yazdığınız takdirde, eğer varsa belediyeye ait ilanları görebileceksiniz. Çıkan sonuçlar arasından güncel olanlara başvuruda bulunabilirsiniz. İlanın detaylarını görüntülediğinizde işin tanımı, kaç kişinin alınacağı ve istenen yetkinliklere ulaşabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Belediyesi; sözleşmeli, geçici, zabıta, şoför, güvenlik alımı ve taşeron firmalara alım yaparken, KPSS puanına önem vermektedir. Bu nedenle yayınlanan ilanlarda istenilen KPSS puanını almış olmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz