Sun Express İş İlanları

     
Hava Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirket, Sun Express iş ilanları üzerinden bünyesine iş başvuruları kabul etmektedir. Sun Express iş başvurusu bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Havacılık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Sun Express, yayınladığı iş ilanları ile bünyesine personel alımı yapmaktadır. Hizmet kalitesi korumak ve arttırmak isteyen kurum, bu bağlamda bünyesindeki açık pozisyonlarını kapatmak istiyor. Sitemiz üzerinden yayınlanan bağlantıyı kullanarak, SunExpress tarafından yayınlanan açık pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, ilginizi çeken iş ilanına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kokpit, kabin hizmetleri, hat bakım ve teknik yer görevleri birimlerinde çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Eğer yayınlanan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, “Genel Başvuru” ilanına başvurunuz. İş ilanları bağlantısı aşağıdadır.

Neden Sun Express?

  • Çok uluslu çalışma ortamı
  • Döviz bazlı ücretlendirme
  • Ek kazançlar
  • Özel sağlık sigortası (Eş ve çocuklarınız dahil)
  • 7/24 servis imkanı
  • İndirimli bilet hakları
  • Kariyer imkanları
Sun Express İş İlanları
Şirketin en çok işe alım yaptığı pozisyon Kabin Memuru pozisyonudur. Kabin Memurluğu, Türk misafirperverliğini uçuş emniyeti ile mükemmel şekilde harmanlayan ve yolculara aktaran bir meslektir. Sun Express Kabin Memuru alımı en çok işe alım yapılan pozisyonların başında gelmektedir. Şirketin bünyesinde 1000'den fazla kabin memuru çalışmaktadır. Sun Express personel alımı sadece kabin memuru alımıyla sınırlı değildir. Şirket; kaptan, stajyer, ofis personeli gibi pozisyonlar için de personel alımı yapmaktadır. Güncel Sun Express iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Yapılan başvurular şirketin insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmektedir. Başvurunuzun onaylanması halinde iletişim adresleriniz yoluyla sizinle irtibata geçilecektir.

Yorum Yaz