Unilever İş Başvurusu 2017

     
Unilever kariyer sayfası üzerinden yayınlanan Unilever iş ilanları ve açık pozisyonları listesini kullanarak, şirketin personel alımlarından faydalanabilirsiniz.

Dünyanın en ünlü şirketlerinden olan Unilever, hayatımızın bir çok alanına dokunmayı başarıyor. Bünyesinde onlarca marka barındıran global şirket, Türkiye'de de her geçen yıl biraz daha büyüyerek yoluna devam ediyor. Unilever bünyesindeki markalar şunlardır: OMO, Rinso, Yumoş, Domestos, Cif, Sunlight, Elidor, Dove, Signal, Clear, Rexona, Axe, Sana, Lipton, Knorr, Calve, Becel, Algida, ve Vaseline. Bu markalardan bazılarının üretim tesisleri ülkemizde bulunmadır. Türkiye'deki Unilever fabrikaları ise şunlardır:
  • Gebze Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası
  • Tuzla Çay, Çorba, Tatlı Fabrikası
  • Çorlu Margarin Fabrikası
  • Çorlu Algida Fabrikası
  • Konya Algida Fabrikası - (Algida iş ilanları için tıklayın.)
  • Dosan Çay Fabrikası (Rize)
Unilever Genel Merkez: Ümraniye/İstanbul

Hızlı tüketim sektörünün lider firmalarından olan Unilever, üniversite öğrencileri arasında yapılan ankette "en çok çalışılmak istenilen şirket" seçilmiştir. Bu seçimin en büyük nedeni hiç şüphesiz Unilever'in global bir şirket olması ve çalışanlarına sağladığı imkanlardır. Kurum, personellerinin kariyer gelişimlerine destek olmakla birlikte onlara geniş kariyer imkanı sağlamaktadır.
Unilever iş ilanları
Unilever personel alımı, 3 başlık altında yapılmaktadır. Bunlar; öğrenciler, yeni mezunlar ve profesyonellerdir. İşe alımlar Unilever Kariyer sayfasında yayınlanan iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Kariyer sayfası için tıklayın.
Yapılan iş başvuruları bir havuzda toplanarak Unilever insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Başvurunuzun onaylaması veya bir sonraki aşamaya geçişinizin kabul edilmesi halinde iletişim adresleriniz yoluyla sizinle irtibata geçilecektir.

Yorum Yaz