Ankamar Market İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Ocak 19, 2017

Ankamar Market İş Başvuru Formu

Ankamar iş başvurusu yaparak, 2019 yılında şirket bünyesinde çalışmak isteyen adayların, Ankamar iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren şirketin personel alımı bilgileri yazıdadır.

Ankara'nın ünlü marketler zinciri Ankamar, hizmet kalitesini arttırmak ve mevcut ve yeni açılan şubelerindeki eleman açığını kapatmak için personel alımı yapmaya devam ediyor. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine büyük önem veren kurum, işe alım yapacağı yeni çalışanlarından da müşteri memnuniyetine özen gösteren, çalışkan ve sorumluluk sahibi olmalarını bekliyor. Ankamar personel alımı, şirketin yayınladığı Ankamar market iş başvuru formu üzerinden yapılmaktadır. Aday, başvuru formundaki bilgileri doldurarak, Ankamar market iş başvurusu yapmış olur. İş başvuru formu bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
ankamar market iş başvurusu

Ankamar Market İş Başvurusu

Ankamar bünyesinde; unlu mamülleri, şarküteri, manav, kırtasiye, temizlik, kozmetik gibi bir çok reyon bulunmaktadır. Sizlerde bu reyonlardan birinde veya marketin bir başka bölümünde görevli olarak çalışabilirsiniz. Ankamar iş başvurusu yapmak istiyorsanız, insan kaynaklarının hazırlamış olduğu iş istek formununu doldurmanız gerekmektedir. Ankamar iş istek formu için tıklayın. Açılan sayfada Nufüs cüzdanı kimlik bilgilerinizi doldurup, kendinize ait 1 adet fotoğrafı sisteme yüklemeniz gerekmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon