BEDAŞ İş Başvurusu 2017

     
2017 yılı BEDAŞ iş başvurusu için gerekli olan bilgiler ile güncel BEDAŞ iş ilanları ve açık pozisyonları listesine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük dağıtım şirketi olma özelliğine sahip olan BEDAŞ, İstanbul Avrupa yakasında 3.573 km² alanda, milyonlarca abonesine elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Kesintisiz elektrik dağıtımı sağlamak ve hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamayı amaç eden kurum, ihtiyaç duyduğu pozisyonlardaki eleman açığını kapatmak için 2017 yılında personel alımı yapmaya devam ediyor. BEDAŞ personel alımı sürecinin nasıl işlediği hakkındaki detaylar ile güncel BEDAŞ iş ilanları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
BEDAŞ iş ilanları
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), bünyesine yaptığı personel alımlarını internet üzerinden yayınladığı iş ilanları üzerinden yapmaktadır. BEDAŞ iş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanarak kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Çalışlarına değer veren, değişime açık ve lider bir şirket olan BEDAŞ, personellerinin performans ve verimliliklerinin eğitim ve gelişimle sürekli olarak artırılmasına olanak sağlamaktadır. Sizlerde bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, güncel iş ilanları ve açık pozisyonları listesi için tıklayın. Açılan sayfada "İş Başvurusu" bağlantısına tıklayarak, BEDAŞ açık pozisyonları listesine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz