Çağdaş Market İş Başvuru Formu

     
Perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren ve geniş ürün yelpazesi sunan şirket, Çağdaş Market iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin, Çağdaş Market iş başvuru formu doldurmaları gerektiğini insan kaynakları sayfasında belirtiyor. Şirkete ait personel alımı hakkındaki tüm bilgiler yazıdadır.

Ankara ve Eskişehir'de geniş şube ağına sahip olan Çağdaş Market, açık pozisyonlarını kapatmak için personel alımı yapmaya devam ediyor. İşe alımlarını internet üzerinden yayınladığı Çağdaş Market iş başvuru formu dolduran adaylar üzerinden yapan şirket; yönetici adayı, kasiyer, reyon elemanı, depo elemanı, kasap gibi pozisyonlar için alım yapmaya devam ediyor. Sizlerde Eskişehir veya Ankara'da ikamet ediyorsanız ve perakendecilik sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, sitemiz üzerinden Çağdaş Market iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu için doldurmanız gereken forma aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Ankara'nın bir diğer büyük marketi Altunbilekler'in iş ilanlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Altunbilekler iş ilanları için tıklayın.
çağdaş market iş ilanları

Çağdaş Market Maaşları

Personellerine düzenli olarak ödediği maaşın yanında satış bazlı prim de sunan market zinciri, genel olarak personellerine asgari ücret seviyesinde maaş vermektedir. Çağdaş Market personel maaşları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  • Reyon Görevlisi, Temizlik Personeli ve Şoför - Asgari Ücret
  • Kasap, Manav ve Şarküteri çalışanları asgari ücretten biraz daha fazla maaş almaktadır.
  • Mağaza Yöneticileri: 2.500 TL - 3.500 TL arasında para kazanmaktadır.

Çağdaş Market İş Başvurusu

Çağdaş market bünyesinde çalışmak istiyorsanız, şirkete ait iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eskişehir'de bulunan Çağdaş Market şubeleri için başvuru yapmak istiyorsanız tıklayın. Ankara'da bulunan Çağdaş Market şubeleri için başvuru yapmak istiyorsanız tıklayın. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizin yanında çalışmak istediğiniz pozisyonu seçerek, formun en altında bulunan "Kendinizden Bahsediniz" bölümüne kendiniz ile alakalı bilgiler girin ve gönder butonuna basın. Yapılan iş başvuruları insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. İş başvurunuzun şirket tarafından onaylanması halinde formda belirttiğiniz iletişim adresleri yoluyla sizinle irtibata geçilecektir.

Yorum Yaz