Çalık Holding İş İlanları

     
Çalık Holding iş başvurusu için gerekli olan tüm bilgiler ile Çalık Holding iş ilanları ve açık pozisyonlarının yer aldığı bağlantıya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük şirketlerinden olan Çalık Holding, 2019 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Ahmet Çalık tarafından kurulan şirket; enerji, inşaat, madencilik, finans, tekstil ve telekom sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Çalık Holding sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Şirket, 17 ülkede yaklaşık 24 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Sizlerde Çalık Holding bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Aşağıda yer alan Çalık Holding açık pozisyonları bağlantısına tıklayarak, kuruma ait tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve bu ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Çalık holding iş ilanları
Çalışan memnuniyeti konusunda ülkemizin en iyi şirketlerinden olan Çalık grubu, çalışanlarına servis ve yemekhane gibi haklar tanımaktadır.

Şirket Çalışan Profili

Yaş ortalaması: 33
Erkek çalışan oranı: %58
Kadın çalışan oranı: %42

Yıllara Göre Personel Sayısı

Grafik
Grafikte de görüldüğü üzere Çalık Holding personel sayısı son yıllarda artış trendindedir. Sizlerde Çalık Holding'in çeşitli departmanlarından bir tanesinde çalışma imkanı bularak, bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, Çalık holding iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz