Ekol Lojistik İş Başvurusu

     
Uluslararası taşımacılık ve nakliyat sektöründe çalışmak istiyorsanız, Ekol Lojistik iş ilanları bağlantısını kullanarak, Ekol iş başvurusu yapabilirsiniz. Personel alımına ilişkin tüm detaylar yazıdadır.

Lojistik sektörünün öncü kuruluşlarından bir tanesi olarak gösterilen Ekol Lojistik, açık pozisyonları için ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı gerçekleştiriyor. Şirket, sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine önem veren Ekol, işe yeni alacağı personellerinden de bu özeni beklemektedir. Sizlerde taşımacılık ve nakliyat sektöründe bir kariyer hedefliyorsunuz. Sadece yurt içinde değil, uluslararası arenada faaliyet gösteren Ekol Lokistik'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıda yayınladığım Ekol iş ilanları bağlantısını kullanarak, şirketin yeni nesil ve çevreci araç filosunda veya genel müdürlükteki çeşitli departmanlarda çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.

Ekol Ücret Politikası

Şirketin ücret politikası, pozisyona bağlı olarak çalışanları yetkinlikleri, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerine göre değişiklik göstermektedir.
Tüm personellere ücret, yılda 12 brüt maaş olarak verilmektedir.

Kurum Değerleri

  • Yarattığı güvenle gücüne güç katar.
  • Önceliği müşterileridir.
  • Değer katar, iz bırakır.
  • Tutku ve azmiyle fark yaratır.
ekol iş ilanları
6.000'den fazla çok uluslu çalışanlara sahip olan şirket, 2017 yılında işe alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ekol Lojistik iş başvurusu, internette yayınlanan ve başvuruları online olarak kabul edilen iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Yayınlanan ilanlarda şirkete ait çok çeşitli departmanlar bulunmaktadır. Bu pozisyonlardan kendinize uygun olan bir tanesini seçerek, kuruma kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel Ekol iş ilanlar ve açık pozisyonları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Listelenen ilan sayısı 7 olarak gözükmektedir. Fakat bu sayı günden güne artabilir veya azalabilir.

Yorum Yaz