Fritolay İş İlanları

     
Türkiye'nin bir çok bölgesinde personel alımına giden şirket, yayınladığı Fritolay iş ilanları üzerinden işe alım gerçekleştiriyor. Fritolay iş başvurusu bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fritolay ürünleri 1986 yılından bu yana Türkiye'de tüketicilerle buluşuyor. PepsiCo bünyesinde bulunan Fritolay, geniş yiyecek ve içecek ürün portföyüne sahip. Fritolay bünyesinde, herkesin bildiği çok çeşitli markalar yer almaktadır. Bunlar: Rocco, Çerezza, Doritos, Ruffles, Lays ve Cheetos'tur.
Geniş yelpazede ürün çeşitliliğine sahip olan şirketin üretim tesislerindeki ve genel merkezindeki çeşitli departmanlardaki açık pozisyonları için zaman zaman personel alımına giden şirketin işe alım faaliyetlerini PepsiCo insan kaynakları yürütüyor. Aynı şekilde Fritolay iş başvuruları, PepsiCo tarafından yayınlanan iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapılmaktadır. Aşağıdaki iş ilanları bağlantısını kullanarak Fritolay iş başvurusu yapabilirsiniz.
Fritolay iş ilanları
Şirket, sürdürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak ve bunun devamlılığını sağlayabilmek için personellerinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir, ve proaktif çözümler geliştirerek, çalışanlarının hem kişisel hem de mesleki gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik faaliyetler yürütmektedir. Personellerine büyük ölçüde değer veren şirket, işe alımlarını büyük bir titizlilikle gerçekleştirmektedir. İşe alımlarını internet üzerinden yayınladığı iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Süreç Fritolay'ın bağlı olduğu PepsiCo markası tarafından yürütülmektedir. Dolayısıyla yayınlanan ilanlarda yayıncı kurum PepsiCo gözükmektedir. Açık pozisyon olarak müşteri temsilcisi, bölge destek uzmanı, satış temsilcisi, montaj teknisyeni gibi pozisyonlar gözükmektedir. Fritolay'e ait tüm iş ilanları ve açık pozisyonları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz