Goodyear Personel Alımı

     
Lastik üreticisi pazarının lideri Goodyear, açık pozisyonları için personel alımları yapmaktadır. Goodyear iş başvurusu yapmak isteyen adayların, şirkete ait iş ilanlarından başvuru yapmaları gerekmektedir. Yazımızda kurum ve personel alımına ilişkin tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Dünya üzerinde 60.000'in üzerinde çalışanı bulunan dünyaca ünlü lastik markası Goodyear, ülkemizde de üretim, satış ve dağıtım yapmaktadır. Goodyear markasının Türkiye ayağında yapılan personel alımları, önceki yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da devam ediyor.
Üretim, satış ve satış‐sonrası hizmetleri ile lastik sektöründe faaliyet gösteren şirketin İzmir ve Adapazarı'nda olmak üzere 2 üretim tesisi bulunmaktadır. Üretim tesislerinin yanında çok geniş bir bayi ağına sahip olan Goodyear, bayiler aracılığıyla ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Bünyesinde 1.600'den fazla çalışan bulunan Goodyear Türkiye, işe alımlarını internette yayınlattığı iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapmaktadır. Bir havuzda toplanan aday başvuruları Goodyear insan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. Sizlerde Goodyear bünyesindeki çeşitli departmanlarda çalışmak istiyorsanız, iş ilanları bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Goodyear iş ilanları

İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Goodyear personel alımı; profesyoneller, yeni mezunlar, mühendisler ve öğrenciler için stajyer alımı olmak üzere 4 başlık altında yapılmaktadır. Goodyear personellerine çeşitli projelerde yer alma fırsatı sunarken, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişiminizi de desteklemeye önem veriyor 1961 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren, köklü bir geçmişe sahip olan, Otomotiv sektörü içerisindeki lastik endüstrisinde çalışmak istiyorsanız, Goodyear iş ilanları ve açık pozisyonları listesi için tıklayın.

Yorum Yaz