Hidromek İş Başvurusu

     
Hidromek iş başvurusu yapmak isteyenler, Hidromek iş ilanları üzerinden iş başvurusu yapmaları gerekmektedir. 2017 yılında üretim tesislerine ve genel müdürlük bünyesindeki çeşitli departmanlarına personel alımı yapacak olan firmanın iş ilanları listesi yazıdadır.

İş makineleri üreten ve ürettiği iş makinelerinin satışını yapan Hidromek, içinde bulunduğu sektör içerisinde Türkiye'nin öncü şirketleri arasında gösterilmektedir. Üretilen makineler altyapı, yol bakım ve onarım, kanal açma ve diğer kazı işlerinde kullanıldı ve kullanılmaya da devam ediyor. Hidromek bünyesinde 1700'den fazla personel çalışmaktadır. Şirket 100‘ün üzerinde yurt dışı ve 300‘ün üzerinde yurt içi tedarikçi ile çalışmaktadır. Binlerce kişiye iş imkanı sağlayan şirket, daha önceki yıllarda olduğu gibi ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için 2017 yılında da personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizlerde Hidromek'te çalışmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden paylaştığımız iş ilanları bağlantısını kullanarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çalışanlara Sağlanan Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
Çalışılan pozisyona göre sosyal ve yan haklarda değişiklikler olabilir.

Aranan Nitelikler

Çalışılacak departmana göre aranılan niteliklerde değişkenlikler olmaktadır. Fakat erkek adayların tercihen  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Hidromek iş başvurusu
Hidromek iş başvurusu, internet üzerinden yayınlanan iş ilanları üzerinden veya Hidromek insan kaynakları departmanına ait mail adresine gönderilen özgeçmişler üzerinden yapılmaktadır. Genel başvuru yapmak için kullanacağınız e-posta adresi; ik@hidromek.com.tr bu e-posta adresine özgeçmiş göndererek iş başvurusunda bulunmak mümkündür. İkinci bir başvuru yöntemi olarak, Hidromek açık pozisyonları ve iş ilanlarından kendinize uygun olanı seçip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz