Kızılay İş İlanları 2018

     
Kızılay, kariyer sayfası üzerinden yayınladığı Kızılay iş ilanları ile bünyesine 2018 yılında iş başvurusu kabul etmektedir. Personel alımı, değerlendirme ve iş alım süreci hakkındaki tüm detayları sizler için derlediğimiz yazımızda Kızılay iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabını veriyoruz.

Ülkemizin önemli kurumlarından bir tanesi olan Türk Kızılayı, bünyesindeki açık pozisyonlara personel alımı yapıyor. Çok köklü bir geçmişe sahip olan kurum, savaşta ve barışta Türk halkının yanında olmaya devam ediyor. Sizlerde Kızılay ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden vereceğimiz bilgilerden faydalanarak, Kızılay iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgiler aşağıdadır.
Kızılay iş başvurusu

Kızılay İş Başvurusu

Kızılay insan kaynakları sayfasından yapılan duyuruya göre; Kızılay personel alımı, geçen sene faaliyete giren Kızılay kariyer portalında yayınlanan iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına göre kurum, bir çok açık pozisyon için personel alımına gitmektedir. Sizlerde açık pozisyonlardan kendinize uygun olana başvurup, Kızılay bünyesinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Güncel iş ilanları listesi için tıklayın.
Yayınlanan iş ilanlarında kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız, özgeçmişinizi sisteme yükleyerek genel başvuruda da bulunabilirsiniz. Özgeçmiş bırakmak için tıklayın. Özgeçmiş oluştururken fotoğraflı, iletişim bilgileri doğru, detaylı ve en az iki referans yazılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Değerlendirme ve İşe Alım Süreci

Yapılan başvurular, kariyer ofisi tarafından değerlendirilmektedir. Olumlu bulunan adaylar için Kişilik testi ile birlikte mülakat daveti yapılır. Aday, Türk Kızılayı'nın uzman ekibi ile görüşme yapar. Mülakatın olumlu yada olumsuz sonuçlanması sistem üzerinde kayıt altına alınır. Olumsuz olarak değerlendirilirse bu durum adayın Kızılay'a girme şansını kaybettiği anlamına gelmez. Sisteme kayıtlı olan herkes ihtiyaç doğrultusunda tekrar görüşmeye çağrılabilir.

1 yorum:

avatar

BEN KPSS DEN 56 PUAN ALDIM.MESELA BENİ İŞE ALIR MISINIZ?

Yorum Yaz