Limak İnşaat İş Başvurusu

     
Limak İnşaat iş başvurusu yapmak isteyenlerin, Limak iş ilanları üzerinden holdinge iş başvurusunda bulunabilirler. Personel alımı ve Limak Holding hakkındaki bilgiler yazıdadır.

Ülkemizde faaliyet gösteren önemli holdinglerden olan Limak Holding, inşaat sektöründe adından söz ettiren projelere imza atmaya devam ediyor. Şirket; hava alanı, liman, otoyol, baraj, hidroelektrik santral,, boru hattı ve otel inşaatlarında uzmanlaşarak, bugün sadece Türkiye'de değil, dünyanın en saygın ve en önde gelen global inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Limak, çalışanlarının iş güvenliğine ve sağlığına büyük önem vermekle birlikte, bu konuda gerekli olan kriterleri karşılamaya özen göstermektedir.
2017 yılında da büyük projelere imza atacak olan Limak İnşaat, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı yapmaya devam ediyor. İşe alımlarda başvuran adayların tecrübeli olması, adayı diğer başvuran kişiler arasında ön sıralara alabiliyor. Sizlerde inşaat sektöründe çalışmak istiyorsanız, Limak iş başvurusu için kullanacağınız iş ilanları bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Limak inşaat iş başvurusu
Limak inşaat, tecrübeli veya tecrübesiz adaylar için iş ilanları yayınlamaktadır. Kariyer sitelerinde yayınlanan bu ilanlara, çalışmak isteyen herkes başvuruda bulunabilir. Toplamda 24 ilde personel alımı yapacak olan Limak İnşaat, belirli bir pozisyon üzerinden değil, "Genel Başvuru" şeklinde yayınladığı ilanlarla bünyesine ve bağlı olduğu şirketlere eleman alımı yapmaktadır. Yapılan genel başvurular, biz havuzda toplanarak, ihtiyaç duyulan zamanda başvuru yapan kişiler işe alınmaktadır. Limak İnşaat iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz