MACFit İş Başvuru Formu

     
MACFit iş başvurusu yapmak isteyen adayların sitemiz üzerinden yayınladığımız MacFit iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Şirket ve 2017 yılı içerisinde yapılacak personel alımı bilgileri yazıdadır.

Son dönemlerde popülerliği artan spor salonlarının sayısının her geçen gün artmasıyla birlikte bu alanda çalışacak personel ihtiyacında da ciddi bir artış yaşanıyor. MACFit, Türkiye'de İstanbul, Kocaeli, Ankara, Antalya, Bursa, Adana ve Sakarya'da bulunmaktadır. Ülkemizde 2007 yılından beri faaliyet gösteren MACFit, spor salonları arasından hizmet kalitesiyle ve işinde uzman personeliyle sıyrılmaktadır. Her geçen yıl salonlarının sayısını arttıran şirketin bu bağlamda yeni personellere ihtiyacı da artmaktadır.
Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, MACfit iş başvuru formu doldurarak veya CV'nizi bir ön yazı ve fotoğrafla birlikte macik@marsathletic.com adresine göndererek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. MACFit iş başvuru formu bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
MACfit iş başvurusu

MACFit İş Başvurusu

Yaşamayı seven, spora meraklı, aktif bir yaşam tarzı olan ve hedeflerini aşıp başkalarına yardımcı olan, tutkulu ekip arkadaşları arayan MACFit, iş başvuru formu dolduran adaylar üzerinden personel alımı yapmaktadır. Başvuru formu bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada çalışmak istediğiniz pozisyon ve tercih ettiğiniz kulübü seçerek, ön yazı ile birlikte ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4/1 34340 Ortaköy - Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0212 258 07 99

Yorum Yaz