Mübaşir Alımı 2017

     
Adalet Bakanlığı Mübaşir alımı 2017 yılında kaç kişi ile yapılacağı ve Mübaşir memur alımı hakkındaki tüm detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adalat Bakanı Bekir Bozdağ, geçtiğimiz günlerde yapılan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Adalet Bakanlığı ve bünyesinde bulunan kurumların 2017 yılı bütçesini kamuoyunun bilgisine sundu. Yapılan sunum, 2017 yılında başta Adalet Bakanlığı olmak üzere diğer kamu kurumlarına yapılacak olan personel alımları hakkında ipuçları verdi. Fakat personel alımlarının hangi dönemlerde yapılacağına ilişkin hükümet kanadından bir açıklama yapılmadı. Kesin ulaşılacak bir yargı varsa o da 2017 yılında Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışmak üzere Mübaşir alımları gerçekleştirilecek. İşte detaylar:
Mübaşir alımı

Bekir Bozdağ'ın 2017 Yılı Personel Alımıyla İlgili Açıklaması

Adalet Bakanlığı 2017 yılı içerisinde bünyesine yaklaşık 16 bin personel alımı yapacak. Bu alımların arasında Mübaşir Alımı da yer alacaktır. Alımların kadrolu mu yoksa sözleşmeli mi olacağı henüz kesinleşmiş değil.

Mübaşir Alımı Ne Zaman Olacak?

Bakan Bozdağ, Mübaşir memur alımlarının ne zaman olacağı, hangi dönemlerde yapılacağına ilişkin henüz kesin bilgi vermemiştir. İşe alımlarının ne zaman yapılacağına ilişkin bilgileri; kurumların resmi web sitesi ve kariyer portallarından takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz