Sephora İş İlanları

     
Ünlü kozmetik mağazası, yayınladığı Sephora iş ilanları üzerinden bünyesine işe alım gerçekleştirmektedir. Sephora iş başvurusu ve firma hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Dünyaca ünlü kozmetik mağazası Sephora, ülkemizin çeşitli bölgelerinde her geçen gün mağaza sayısını arttırarak büyümeye devam ediyor. Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak için mevcut ve yeni açılan mağazalarındaki açık pozisyonlarını kapatmak isteyen şirket, 2017 yılında bünyesine personel alımı yapmaya devam ediyor. Sephora işe alım ve şirket hakkındaki detayları sizler için derledik.
Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sephora Kozmetik, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Dolayısıyla çalışanlarından da aynı tutumu beklemektedir.
sephora iş ilanları

Sephora İş Başvurusu

Türkiye'de toplam 25 mağazaya sahip olan kurum, bu mağazalarındaki açık pozisyonlarını kapatmak için 2 yolla bünyesine personel alımı yapmaktadır. Bunlar:

  1. Sephora ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, hr@sephora.com.tr adresine güncel bir özgeçmişinizi yönlendirerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Gönderdiğiniz özgeçmişiniz, şirketin insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.
  2. Özgeçmiş göndermek yerine şirketin yayınlamış olduğu iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Güncel Sephora iş ilanları için tıklayın.
Sephora'da sadece CV'ler değil, kişilikler de önemlidir. İnsan kaynakları birimi, gerçekte kim olduğunuzu keşfetmek için CV'nizden ötesine bakarak sizleri değerlendirmeye alır. Mağazaya gelen müşterilere özen gösterip göstermediğinize, cilt bakımıyla, kozmetik ve makyajla gerçekten ilgilenip ilgilenmediğinize de bakar.

Yorum Yaz