Tuborg İş Başvuru Formu

     
Alkollü içecek sektöründe bulunan şirket, Tuborg iş ilanları üzerinden bünyesine iş başvuruları kabul etmektedir. Şirket ve Tuborg iş başvurusu bilgilerini sizler için derledik.

Temelleri İzmir Pınarbaşı'nda atılan Tuborg, 1969 yılından bu yana bira üretiminin yanısıra yurtdışından ithal ettiği dünyaca ünlü bira markalarının distribütörlük faaliyetlerini de yürütmektedir. Türkiye'nin en büyük bira fabrikalarından bir tanesi olan Türk Tuborg markası, üretim tesislerinde ve genel müdürlüğündeki çeşitli pozisyonları için personel alımı yapmaktadır. İhtiyaç duyduğu pozisyonlar için zaman zaman işe alımlar gerçekleştirmektedir. Sizlerde Tuborg bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Türk Tuborg iş ilanları ve açık pozisyonları bağlantısını kullanarak, şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanlarına nasıl başvuru yapacağınıza ilişkin bilgiler aşağıdadır.
> İlginizi çekebilir: Anadolu Efes Personel Alımı
Tuborg iş ilanları

Çalışanlara Sağlanan Sosyal Haklar

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası

Türk Tuborg Personel Alımı

Türkiye'de alkollü içecek sektörünün önemli oyuncularından bir tanesi olan Tuborg, personel alımlarını kariyer sitelerinde yayınlattığı iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Yayınlanan ilanlara göre alım yapılacak pozisyonlar: Satış Yönetmeni, Atık Yönetimi Sorumlusu, Üretim Vardiya Sorumlusu, Bakım Teknisyeni, Operatör ve Bayi Satış Temsilcisidir. Adaylar, kendi niteliklerine uygun bir ilan olmadığı takdirde Genel Başvuru ilanına başvurarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular Tuborg İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Tuborg iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz