UPS Kargo İş Başvurusu

     
Lojistik alanında faaliyet gösteren şirket UPS iş ilanları bağlantısına yapılan iş başvuruları ile bünyesine eleman alımı gerçekleştirmektedir. 2017 yılında işe alımlarına devam eden şirkete ait bilgilere ve UPS kargo iş başvurusu için yapmanız gerekenler yazıdadır.

100 yılı açmış büyük bir geçmişe sahip olan UPS, geniş ulaşım ağını her geçen gün daha da büyüterek, her geçen yıl daha çok insana dokunmayı başarıyor. 220 ülkede aktif olarak faaliyet gösteren şirket, açık pozisyonlarını kapatmak için personel alımı yapıyor. Yaklaşık 30 yıllık geçmişi, 3000'den fazla çalışanı ve yaklaşık 210'dan fazla flosuyla Türkiye'de hizmet vermektedir. Çalışanlarının sağlığına ve güvenliğine çok önem veren UPS, ofis ve tesislerinin hijyeni ve güvenliğine büyük önem vermektedir.. Önceki yıllarda olduğu gibi UPS personel alımı 2017 yılında da devam ediyor. Sizde lojistik alanında bir kariyer hedefliyorsanız, sitemiz üzerinden paylaştığımız UPS iş ilanları bağlantısını kullanarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
UPS iş ilanları

UPS Kargo İş İlanları

Şirketin personellerine sağladığı sosyal ve yan haklar çalışılan departmana göre değişiklik gösterebilir. Aynı şekilde çalışma gün ve saatleri de departmana göre değişiklik göstermektedir. İş başvurusu yapacak adaylara detaylı bilgiler ilanda ve mülakatlarda verilmektedir.
UPS kargo iş ilanları üzerinden personel alımı yapılmaktadır. İş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanarak, kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Yayınlanan ilanlara göre alım yapılacak pozisyonlar: Operasyon Memuru, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Part-Time Şehiriçi Kurye, Şehir İçi Kurye Şoför ve Yüklemecidir. UPS kargo açık pozisyonları ve iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz