Doğuş Oto İş İlanları 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Şubat 05, 2017

Doğuş Oto İş İlanları 2019

Doğuş oto iş başvurusu için kullanacağınız 2019 yılı Doğuş oto iş ilanları bağlantısına sitemizden ulaşabilirsiniz. Personel alımında aranan nitelikler ve başvuru kanallarını sizler için derledik.

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye'nin en büyük otomotiv ithalatçısı konumunda bulunan Doğuş Otomotiv, personel açığı bulunan pozisyonlarına işe alım gerçekleştiriyor.  Bünyesinde; Volkswagen, Audi, Seat, Porsche, Bentley, Lamborghini, Skoda, Bugatti ve Scania gibi dünyaca ünlü otomobil markalarını barındırmaktadır. Temsil ettiği bu markaların satışı, servis ve yedek parça hizmetlerini de sağlayan Doğuş Oto, 500'ü aşkın şubesinde binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Sizlerde otomotiv sektörüne ilgi duyuyorsanız, sitemiz üzerinden Doğuş Otomotiv iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu nasıl yapacağınız hakkındaki bilgi ve adaylardan istenilen genel niteliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

  • Tercihen meslek yüksek okulu otomotiv bölümü ve/veya üniversite mezun,
  • Otomotiv sektörüne ilgi ve bilgisi olan,
  • MS Office programlarına hakim,
  • B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
  • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Doğuş Oto iş başvurusu

Doğuş Oto personel alımı 2019 yılında hız kesmeden devam ediyor. İnternet üzerinden yayınlanan güncel iş ilanları ile yapılmaktadır. Yayınlanan ilanlara yapılan başvurular, insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. İstenilen kriterleri taşıyan adaylar mülakata çağrılır. Mülakatta başarılı olan adaylar işe başlar.
Comments


EmoticonEmoticon