İDO İş Başvuru Formu 2017

     
İDO iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, İDO iş ilanları üzerinden veya kuruma ait başvuru formunu doldurarak, şirketin personel alımlarından faydalanabilirler. İşe alımlardan faydalanmanız için yapmanız gerekenlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul'un ulaşım ağını genişletmek ve trafik sıkıntısını çözmek için kurulan İDO, bünyesine iş ve staj başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Şirket hizmet kalitesini arttırmak adına, her geçen yıl filo ve çalışan sayısında artışa gitmektedir. Her geçen yıl deniz otobüsü kullanan kişilerin sayısının artmasıyla birlikte bu sektöre olan istihdam ihtiyacı da arttı. Sizlerde deniz ulaşımının lider kurumu olan İDO'da çalışmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden İDO iş başvuru formu doldurarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ve staj başvurusu için kullanacağınız formun bağlantısına aşağıdadır.
İdo iş ilanları
İDO personel alımı, internet üzerinden yapılmaktadır. Yapılan başvurular aday kayıt sisteminde toplanmaktadır. Adaylar, insan kaynaklarının onayıyla ihtiyaç doğrultusunda açılan pozisyonlarda işe başlamaktadır. Dolduracağınız form TC kimlik numaranız ile işleme alınacağından, yalnız bir sefer form doldurabilirsiniz. Bu nedenle bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olmalısınız. Yanlış bilgi girilen adayların başvuruları değerlendirilmeye alınmayıp reddedilecektir.
İDO iş başvuru formu için tıklayın.

Yorum Yaz