JTI İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Şubat 11, 2017

JTI İş Başvurusu

JTI iş ilanları bağlantısını kullanarak, JTI iş başvurusu yapabilirsiniz. Personel alımı ve firma hakkındaki tüm detayları sizler için derledik. Yazımızı dikkatlice okuyarak, şirketin işe alımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dünya'nın en çok satan 3 sigara markasından 2'sine sahip olan Japon Tobacco (JTI), ülkemizde uzun yıllardır faaliyet göstermekte. Sadece satış değil ülkemizde üretim tesisi de bulunan sigara markası, yaklaşık 2400 kişiye iş imkanı sağlayarak, ülke istihdamına ciddi katkı sağlamaktadır. Torbalı'da bulunan JTI fabrikasında 8 farklı marka üretilmektedir. Her geçen gün büyüyen şirket, personel sayısında da artışa gitmektedir. İhtiyaç doğrultusunda personel alımı yapan şirketin iş başvurusu bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
JTI iş başvurusu
Sahip olduğu en büyük değerin insan olduğunu düşünen şirket, insana yatırım yapmaktadır. Aldığı ödüllerle çalışanlarına en iyi olanakları sunan şirketlerden biri olduğunu kanıtlamıştır.
JTI personel alımı, açık pozisyonların bulunduğu iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. İşe alım ve mülakat süreçleri JTI insan kaynakları birimi tarafından yönetilmektedir. Adayların iş ilanlarına yaptığı başvurular biz havuzda toplanarak, insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar, sonraki aşama olan mülakata çağrılmaktadır. Siz de JTI ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, şirkete ait güncel iş ilanları ve açık pozisyonları listesini kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. JTI iş ilanları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon