Kroman Çelik İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Mart 30, 2019

Kroman Çelik İş İlanları

Kroman çelik iş ilanları listesini kullanarak, 2019 yılında şirketin personel ve işçi alımlarından faydalanabilirsiniz. Kroman Çelik iş başvurusu ve şirket hakkındaki detaylar yazıdadır.

Kroman Çelik Sanayi, demir çelik mamülü ve yarı mamülü üretmek ve ticaretini yapmak amacıyla kurulmuştur. Gebze Osmangazi mevkisinde, sahip olduğu büyük tesislerde üretim yapmaktadır. Dünden bugüne gelişen kapasite anlayışı ve ileriye dönük yatırımlarıyla demir çelik sektörü içinde önemli bir yere sahiptir. Çalışanlarının iş güvenliğine önem veren Kroman Çelik, üretimin her aşamasında modern araç ve metotlar kullanılmaktadır. Böylece uluslararası standartlar yakalanmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda işe alım yapan Kroman Çelik, personel alımlarını ilgili kariyer sitelerinden ve Kroman Çelik iş başvuru formu üzerinden yapmaktadır. İş başvurusunun nasıl yapılacağına ilişkin bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Kroman çelik personel alımı 2 yolla yapılmaktadır. Bunlar:
  1. Şirketin kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanlarını kullanarak Kroman Çelik iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel iş ilanları ve açık pozisyonları listesini görüntülemek için tıklayın.
  2. Yayınlanan Kroman Çelik iş ilanları listesinde kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız şirkete genel başvuru adı altında iş başvuru formu doldurarak, firmada çalışma isteğinizi yöneticilere iletebilirsiniz. Başvuru formu sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Her iki yolla yaptığınız başvurular, Kroman Çelik insan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. İşe alımın onaylanması halinde, belirttiğiniz iletişim adresleri yoluyla sizinle irtibata geçilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon