Medipol Hastanesi İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Şubat 06, 2017

Medipol Hastanesi İş Başvuru Formu

Medipol Hastenesi iş başvurusu için gerekli olan tüm bilgiler ile personel alımlarına devam eden şirketin işe alım süreci hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye'nin en büyük özel hastaneler kompleksi olan Medipol, daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta anlayışıyla bünyesindeki açık pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor. Son teknoloji ekipmanlara sahip olan kurum, tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, daha sağlıklı bireyler için bünyesine entegre etmektedir. Kendini sağlığa adayan Medipol personellerinin en önemli amacı; kurum kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Medipol, işe alacağı yeni personellerden de bu tutumu göstermelerini beklemektedir. Sizlerde sağlık sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, ülkemizin önemli özel sağlık kuruluşu olan Medipol hastanesine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Medipol Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Medipol iş başvurusu

Medipol İş Başvurusu

Medipol Hastanesi işe alım süreci, kurumun insan kaynakları tarafından yönetilmektedir. Kuruma iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların, Medipol iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Formda; Kişisel ve eğitim bilgilerinin yanında adayın daha önceki iş tecrübelerini yazacağı alanlar bulunmaktadır. Başvuru formunda fotoğraf ekleme alanı bulunmamaktadır. Medipol Hastanesi iş başvuru formu için tıklayın. Doldurduğunuz bilgiler insan kaynakları tarafından incelenmektedir. Adayın iş için yeterli yetkinliklere sahip olduğu kabul edilmesi halinde, formda belirtilen iletişim adresleri kullanılarak adayla iletişime geçilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon