Nusr-Et İş Başvurusu

     
Nusret iş başvurusu yapmak isteyen kişiler, sitemiz üzerinden Nusret iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Personel alımı ve şirket hakkındaki bilgileri sizler için derledik.

Nusret Gökçe tarafından 2010 yılında kurulan Nusr-Et, kısa zamanda büyüyerek dünya çapında ünlü bir restorant olmayı başardı. Etiler, Ankara, Palmarina Bodrum, D-Hotel Maris, Nişantaşı, Bebek ve son olarak Duabi'de şube açan Nusret, müşterilerine sunduğu eşsiz lezzetlerle, kısa sürede hizmet verdiği sektörün en önemli kuruluşu olmayı başardı. Nusret, şirket ve çalışanlarının müşteri memnuniyetine verdikleri önem ile kaliteden ödün verilmeden yoluna büyüyerek devam etmektedir. Sizlerde hızla büyüyen ve her geçen gün popülerliği artan restorantta çalışmak istiyorsanız, firmaya ait iletişim bilgileri ve internet üzerinden iş başvuru linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de Steakhouse kültürünü oturtan Nusret, et severler için eşsiz lezzetler sunuyor. Her geçen yıl şube sayısını arttıran Nusret, yeni açılan şubelerine personel alımı yaparak, ülke istihdamına da katkı sağlıyor. Et hakkında bilgi ve donanıma sahip, müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim becerileri yüksek personeller çalışmaktadır. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, Nusret et iş başvurusu için kullanabileceğiniz iletişim bilgileri ve iş başvuru linki aşağıdadır.
Nusret iş başvurusu
- İlginizi Çekebilir: HUQQA İş Başvuru Formu

Nusret Et İletişim Bilgileri

Etiler Şubesi: Nispetiye Caddesi No:87 Etiler, Beşiktaş/İstanbul
Ankara Şubesi: Gaziosmanpaşa Mah. Şehit Ömer Sipahioğlu Sokak No:8 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Bodrum Şubesi: Palmarina Bodrum Yalıkavak
NUSRET iş başvurusu için tıklayın.

Yorum Yaz