Temsa İş Başvurusu Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Şubat 07, 2017

Temsa İş Başvurusu Personel Alımı

Türkiye'nin gururu olmaya devam eden Temsa, ülkemizin en büyük otomotiv şirketlerinden bir tanesidir. Üretim tesislerinde her yıl binlerce şehir içi ve şehir dışı toplu taşımacılık için otobüs ve minibüsler üreten şirket, ürettiklerini sadece yurt içinde değil yurt dışında da satarak ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır. Ürünler 64 ülkeye ihraç edilmektedir. Temsa, ihracatın yanında bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı sağlayarak, ülke istihdamına katkı sağlamaktadır. Sizde otomotiv sektöründe çalışmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden Temsa'ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirkete nasıl iş başvurusunda bulunacağınıza ilişkin bilgiler aşağıdadır.

Değerler

  • Saygı
  • Çözüm Odaklılık
  • Şeffaflık
  • Tutku ve Sahiplenme
Temsa, personellerinin kişisel gelişimi destekleyecek, beceri ve yetkinliklerini geliştirecek, deneyimlerini paylaşabilecekleri bir ortam oluşturacak bir ortam yaratmak için çalışmaktadır.
Temsa iş başvurusu

Temsa İşe Alım

Temsa personel alımı, internet üzerinden yayınlanan iş ilanlarına yapılan aday başvuruları üzerinden yapılmaktadır. İşe alım sürecindeki tüm aşamalar şirketin insan kaynakları departmanı tarafından yürütülmektedir. Firma, strateji ve hedefleri doğrultusunda, pozisyonun niteliklerine en uygun adayları bünyesine kazandırmak üzere işe alım süreçlerimizi gerçekleştirmektedir. İnsan kaynakları tarafından başvuruları değerlendirilip olumlu bulunan adaylara çeşitli testler yapılmaktadır.

Temsa iş ilanları ve açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer yayınlanan ilanlarda kendinize uygun bir pozisyon yoksa, şirkete "Genel Başvuru" da yapabilirsiniz. Genel başvuru için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon