Valeo İşçi Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Şubat 13, 2017

Valeo İşçi Alımı

Otomotiv sektörünün önemli şirketlerinden olan Valeo, bünyesine işçi ve personel alımı yapmaya devam ediyor. 2019 yılı Valeo iş başvurusu için gerekli olan tüm bilgiler yazıdadır.

Otomotiv sektörü içerisinde faaliyetleri yürüten Valeo, sektör içerisindeki önemli firmalar arasında gösterilmektedir. Şirket, otomotiv ana ve yan sanayisinde kullanılmak üzere üretim yapıp, ürünlerini çeşitli satış kanalları aracılığıyla satmaktadır. Firmanın Türkiye ayağında 1350 çalışanı bulunmaktadır. Üretilen ürünler, dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir. Valeo üretim tesislerinde veya ürünlerinin satışında görevli personel olmak istiyorsanız, sitemiz aracılığıyla Valeo iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu hakkındaki detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Valeo iş başvurusu

Çalışanlara Sağlanan Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Prim
  • Yemekhane
  • Tam gün sağlık hizmetleri
Valeo işçi ve personel alımları, ilgili kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Yayınlanan ilanlara herkes başvuru yapabilmektedir. Valeo açık pozisyonları ve güncel iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada şirketin alım yapacağı tüm pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.

İşe alım süreci ve Valeo hakkındaki düşüncelerinizi sitemizin yorum kısmında dile getirebilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon