Vialand İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Şubat 02, 2017

Vialand İş Başvurusu

Vialand iş başvurusu yapmak için kullanmanız gereken Vialand iş başvuru formu bağlantısına sitemizden ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin ilk tema parkı olan Vialand, geniş eğlence yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor. 2019 yılında bünyesine personel alımı yapmaya devam eden şirket, işe alımlarını internet üzerinden yapmaktadır. Vialand ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyacak, güler yüzlü değişim ve yeniliklere açık, yüksek enerjili kişiler tercih edilmektedir. Ayrıca işe alınacak kişilerin kurum değerlerinin sürdürülebilirliğini de sağlaması gerekmektedir. Bu değerler:

  • Misafirperverlik
  • Müşteri odaklılık
  • Gülen yüzler
  • Güven
Vialand, görev niteliklerine ve yetkinliklerine uygun kişileri işe almak ve kişilerin teknik bilgilerinin yanında, kurum kültürüne uygunluklarına dikkat etmektedir. Marka olarak büyümeyi süreklilik haline getirmek için çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlayacak sistemler geliştirmektedir. Sizlerde eğlence sektöründe çalışarak, hem keyif alıp hemde para kazanabilirsiniz. Vialand iş başvurusu için kullanmanız gereken forma aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Vialand iş başvuru formu
Vialand personel alımı süreci insan kaynakları birimi tarafından yönetilmektedir. Yapılan iş başvuruları bir bilgi sisteminde toplanmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda uygun yetkinlik ve beceriye sahip olan kişiler Vialand bünyesinde çalışmaya başlamaktadır. Şirkete iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, Vialand iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. İş başvuru formunda kişisel ve iletişim bilgilerinizin yanında CV'nizi de yüklemeniz gerekmektedir. Vialand dünyasında yerinizi almak ve bu ekibin bir parçası olmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon