ING Bank İş Başvurusu

     
Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adaylar için ING Bank iş başvurusu bilgilerini derledik. Banka ve 2019 yılı personel alımı hakkındaki bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'ye hızlı bir giriş yapan Hollanda merkezli çok uluslu bankacılık şirketi ING Bank, ülkemizin bir çok bölgesinde yeni şubeler açmaya devam ediyor. Mevcut şubelerindeki açık pozisyonlarını kapatmak ve yeni açılan şubelerine personel alımı yapmak isteyen şirket, İşe alımlarını internet üzerinden yapmaktadır. ING Bank iş başvurusu yapmak isteyen adayların izlemesi gereken adımlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
ING Bank iş başvurusu

Yenilikçi bir bankacılık anlayışına sahip olan ING Bank, yeni mezunların ve profesyonellerin en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesidir. Siz de ING Bank bünyesinde çalışmak istiyorsanız, ING Bank başvuru formu doldurarak "Genel Başvuru" gerçekleştirebilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı, profilinize uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçilecektir.
ING Bank personel alımlarından faydalanmak için kullanacağınız bağlantıya buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada kariyer portalına üye olarak kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Yetkili Yardımcısı ve alt unvanlardaki pozisyonlara yapılan başvurularda Yeterlik Ölçüm Testi uygulanmaktadır.
Bireysel Mülakat aşaması hem Yeterlik Testinde başarı göstermiş, iş deneyimi olmayan adaylara, hem de deneyimli adaylara uygulanmaktadır. Mülakatta başarılı olan adaylara iş teklifinde bulunulur.

Yorum Yaz