Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvuru Formu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Mart 26, 2017

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvuru Formu 2019

Havacılık sektöründe çalışmak isteyenler, Sabiha Gökçen Havalimanı iş ilanları bağlantısına yazıdan ulaşabilirler. Sabiha Gökçen iş başvurusu ve şirket hakkındaki bilmeniz gereken tüm detayları sizler için derledik.

İstanbul Pendik'te bulunan ve şehrin 2. havalimanı konumunda olan Sabiha Gökçen, her gün binlerce kişiye kapısını açmaktadır. Dünyanın dört bir yanından insanları ağırlayan bu özel kurum, bünyesine personel alımı yapmaya devam ediyor. Havayolu ulaşımının her geçen gün kullanımının artması, havacılık sektörünün hızlı büyümesine neden oldu. Oluşan bu durum, sektörün personel ihtiyacını da arttırdı. Bünyesinde açık pozisyonları kapatmak ve hizmet kalitesini arttırmak isteyen Sabiha Gökçen Havalimanı yetkilileri, internet üzerinden personel alımı yapıyor. Sabiha Gökçen iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Sabiha Gökçen iş ilanları

Sabiha Gökçen Havalimanı işe alım duyurularını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumun eleman alımları, kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. İş ilanlarına yapılan başvurular bir havuzda toplanarak, iş için gerekli yetkinliklerin bulunması taktirde adayla irtibata geçilmektedir.
Kurum, çalışanlarına geniş sosyal ve yan haklar sağlamaktadır. Bunlar:
  • Ulaşım (Servis)
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Yemekhane
  • Prim

Sabiha Gökçen İş İlanları

Havacılık sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, 2019 yılına ait güncel Sabiha Gökçen iş ilanları bağlantısı kullanarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yayınlanan ilanlara göre; Resepsiyon görevlisi, kat sorumlusu, misafir karşılama görevlisi gibi pozisyonlara alım yapılacaktır. Tüm güncel ilanlara ve açık pozisyonlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon