Samulaş İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Mart 08, 2017

Samulaş İş Başvuru Formu

Samsun Samulaş iş başvurusu için kullanacağız, Samulaş iş başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurum ve personel alımına ilişkin tüm bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan Samulaş, bölge halkının rahat, ekonomik ve güvenli şehir içi ulaşım ihtiyacını karşılamak adına faaliyetlerini yürütmektedir. Tramvay ve raylı sistemi beslemesi için şehrin farklı yerlerinde ring hatları kuran Samulaş, bünyesine personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Samsun Hafif Raylı Sistem ve Amisos Tepesi teleferik hatlarını işleten Samulaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız, kuruma iş başvurusu yapmak için kullanmanız gereken başvuru formuna ve formu göndereceğiniz adrese aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samulaş çalışanları, kurumun sağlık yardımı, servis, öğle yemeği, eğitim olanakları gibi imkanlardan faydalanabilmektedir. Göreve yeni başlayan çalışanlara; Şirketin adaptasyonları konusunda destek sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel hizmet bilgilerini vermek amacıyla kurum tarafından eğitimler verilmektedir.
Samulaş iş ilanları

Samulaş İş Başvurusu

Samulaş personel alımlarından faydalanmak istiyorsanız, şirketin hazırlamış olduğu örnek CV'yi indirip, gerekli olan alanları doldurarak insankaynaklari@samulas.com.tr adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir. Örnek CV'yi indirmek için tıklayın.
İş başvurunuz, Samulaş insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. İşe alımınızın onaylanması halinde iletişim bilgilerinizden sizinle irtibata geçilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon