BSH Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Nisan 04, 2017

BSH Personel Alımı

BSH kariyer olanakları ile çalışanlarına geniş imkanlar sağlamaktadır. BSH iş başvurusu yapmak isteyen adayların kullanması gereken BSH iş ilanları ve açık pozisyonları bağlantısına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren BSH, ürünlerini 48 ülkedeki 80 şirketi aracılığıyla tüketicilere ulaştırıyor. Şirketin en büyük fabrikası Türkiye'de bulunuyor. Çerkezköy'de bulunan BSH fabrikası, ürettiği beyaz eşyaları başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor. Şirket, 2000'in üzerinde beyaz yakalı çalışanı ve 4000'in üzerinde mavi yakalı çalışanıyla ülke istihdamına da ciddi katkı sağlıyor. BSH Türkiye, bünyesinde Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo markaları barındırması nedeniyle faaliyet gösterdiği sektörün en büyük pazar payına sahip şirketi konumundadır. Sizler de BSH bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki BSH iş ilanları bağlantısını kullanarak güncel iş ilanları ve açık pozisyonlarına ulaşabilirsiniz.
BSH iş ilanları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Prim
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Kariyerinize yeni bir yön vermek ve uluslararası bir şirkette kendinizi geliştirebileceğiniz pozisyonlarda görev almak istiyorsanız, BSH iş ilanları üzerinden şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel iş ilanları için tıklayın. Yaptığınız iş başvuruları, BSH insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon