Koska İş Başvuru Formu

     
Gıda sektöründe 100 yılı aşkın tecrübesiyle aktif bir şekilde faaliyet gösteren Koska, bünyesine personel alımı yapıyor. Koska, işe alım yapacağı pozisyona uygun yetkinliklere sahip olan kişileri tercih ediyor. personel alımı, internet üzerinden yayınlanan Koska iş ilanlarıyla veya Koska insan kaynaklarının hazırladığı Koska iş başvuru formu ile gerçekleştirilmektedir. Sitemizde her iki başvuru şekline de ulaşabileceksiniz. Şirkete iş başvurusunda bulunmak için kullanacağınız kanallara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Koska iş ilanları

Koska Personel Alımı

Çalışanlarına geniş kariyer imkanları sunan Koska, personellerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda çalışanlara eğitimler verilmektedir. Sizlerde gıda sektöründe öncü bir firmada kariyer hedefliyorsanız, Sitemiz üzerinden yayınladığımız bağlantıları kullanarak, Koska iş başvurusu yapabilirsiniz. Firmaya iş başvurusu 2 yolla gerçekleştirilmektedir. Bunlar:

  1. İş ilanları kullanılarak başvuru: Koska'nın açık pozisyonlarını yayınladığı iş ilanlarını kullanarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel iş ilanları için ve açık pozisyonları için tıklayın.
  2. Koska iş başvuru formunu kullanarak, firmaya doğrudan iş başvurunda bulunabilirsiniz. İş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Genel Müdürlük


Cihangir Mahallesi Şehit J.Kom.Onbaşı Ayhan Arslan Sok
No:2 Ambarlı Kavşağı 34310 Avcılar - İSTANBUL

Yorum Yaz