Penguen Gıda İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Nisan 10, 2017

Penguen Gıda İş Başvuru Formu

Gıda sektöründe kariyer hedefleyenler için Penguen iş başvurusu hakkındaki bilgileri derledik. 2019 yılına ait Penguen Gıda iş ilanları ve personel alımı bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ülkemizde gıda sektöründe öncü konuma sahip, personellerine değer veren, çevreye iş sağlığına ve iş güvenliğine önem veren Penguen, ihtiyaç doğrultusunda bünyesine personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizlerde Penguen Gıda bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Penguen iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Penguen iş ilanları

Penguen Gıda iş başvurusu 3 yolla yapılabilmektedir. Bunlar:

  1. Penguen Gıda bünyesinde çalışmak için iş başvurularınızı, İzmir Yolu 22. Km Mümin Gençoğlu Caddesi Bursa adresinde bulunan Penguen fabrikasındaki insan kaynakları departmanına doğrudan başvurarak,
  2. insankaynaklari@penguen.com.tr  adresine özgeçmişinizi mail atarak,
  3. Şirketin yayınlamış olduğu iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Penguen iş başvuru formu bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.
Yapılan tüm başvurular, Penguen insan kaynakları departmanı tarafından mevcut boş kadrolar çerçevesinde değerlendirilecektir. Adayın iş başvurusunun olumlu olarak değerlendirilmesi halinde sizinle iletişime geçilecektir. Şirket ve işe alım süreci hakkındaki görüşlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon