TÜVTÜRK İş Başvurusu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Nisan 17, 2017

TÜVTÜRK İş Başvurusu 2019

Tüm Türkiye üzerinden eleman alımı yapmaya devam eden TÜVTÜRK, ailesini büyütüyor. TÜVTÜRK iş başvurusu 2019 bilgileri ile kuruma ait iş ilanları bağlantısına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

TÜVTÜRK, ülkemizde araç muayenesinde yetkili tek kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin her ilinde bulunan ve bünyesinde 3500'den fazla personel barındıran kuruluş, ihtiyaç doğrultusunda 2019 yılında personel alımı yapmaya devam ediyor. Personel alımları tüm Türkiye üzerinden yapılacak. Sizlerde otomotiv sektöründe araç muayenesi bölümünde çalışmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden TÜVTÜRK iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. TÜVTÜRK iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tüvtürk personel alımı

TÜVTÜRK Personel Alımı

TÜVTÜRK personel alımı imkanlarından faydalanabilmek için kurumun ilgili kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanlarını kullanmanız gerekmektedir. Yayınlanan ilanlara göre Müşteri Kabul Görevlisi, Araç Muayene Teknisyeni, İstasyon Amiri, Denetçi gibi pozisyonlara personel alımı yapılacaktır. TÜVTÜRK iş ilanları ve açık pozisyonları listesini görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanmalısınız. Açılan sayfada TÜVTÜRK'e ait tüm açık pozisyonları ve bu pozisyonların bulunduğu illere ulaşabilirsiniz. Kendinize uygun olan ilana bu sayfa üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. İş başvurusu ve kurum hakkındaki görüşlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. TÜVTÜRK iş ilanları için tıklayın.

Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ
Comments


EmoticonEmoticon