BMC İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Mayıs 19, 2017

BMC İş Başvurusu

BMC iş başvurusu yapmak isteyen adayların yazımızı dikkatlice okuması gerekmektedir. BMC iş ilanları ve şirketin 2019 yılında yapacağı personel alımı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Ülkemizde ticari ve askeri araç üreterek faaliyetlerini yürüten BMC, Türk ve Katar ortaklığıyla her geçen yıl üzerine koyarak büyümeye devam ediyor. Büyümeyle birlikte personel ihtiyacı artan şirket, 2017 yılında müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek adına bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için işe alımlar gerçekleştiriyor. Personel alımlarını internet kanalı üzerinden gerçekleştiren BMC, doğru işe doğru insan politikasını benimseyerek bu süreci yönetiyor. Yazının devamında BMC iş başvurusu için kullanmanız gereken BMC iş başvuru formu bağlantısına ulaşabilirsiniz.

BMC

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren BMC'in iş başvuruları internet üzerinden 2 farklı yolla yapılmaktadır. BMC iş başvurusu yapmak isteyen adayların izlemesi gereken yollar aşağıdadır.

  1. BMC insan kaynakları sayfasında yayınlanan BMC iş başvuru formunu doldurarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. BMC iş başvuru formu sayfası için tıklayın. Formda; kişisel, eğitim ve mesleki bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  2. Özgeçmişlerinizi ik@bmc.com.tr adresine göndererek de başvuruda bulunabilirsiniz.
BMC işe alım süreci insan kaynakları departmanı tarafından yürütülmektedir. İş başvurusu yapan adayların başvurularının olumlu olarak değerlendirilmesi halinde, e-posta ve telefon üzerinden adaylarla iletişime geçilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon