Eker Süt İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 15, 2017

Eker Süt İş İlanları

Süt ve süt ürünleri üretimi yapan şirket, Eker iş ilanları üzerinden personel alımı yapmaya devam ediyor. Eker iş başvurusu için kullanacağınız iş ilanları ve açık pozisyonları bağlantısına sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Personel alımı ve firma hakkındaki detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Küçük bir imalathanede yoğurt ve ayran üretimi yapmak amacıyla kurulan Eker, hızla büyüyerek, bugün çok büyük imalathanelerde üretim yapan ve binlerce kişiye iş imkanı sağlayan, faaliyet gösterdiği sektör içerisinde en önemli şirketlerden biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Eker'in Kocaeli, Samsun, Konya, Kayseri, Adana, Antalya, Eskişehir, Bodrum, Muğla, Mustafakemalpaşa, Çorlu, Denizli, Düzce ,  Gebze , Bandırma, Fethiye,  Balıkesir,Çanakkale ve  Manisa, da satış müdürlüğü ve cep depoları bulunmaktadır.  Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılında büyüme hedefleri olan Eker, başta üretim merkezleri olmak üzere bünyesindeki açık pozisyonlarını kapatmak istiyor. Şirkete ait açık pozisyonların duyurusu ilgili kariyer siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. Sitemiz üzerinden yayınladığımız bağlantıyı kullanarak, Eker Süt iş ilanları ve açık pozisyonları listesine sizlerde ulaşabilir, kendinize uygun bir iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Eker iş başvurusu için kullanmanız gereken bağlantıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eker'de Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı (Sodexo, Multinet, Ticket vb.)
Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08.00 - 18.00
eker iş ilanları 
Son teknolojik aletleri kullanarak üretim yapan, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğine önem veren Eker Süt, bünyesine personel alımı yapıyor. İşe alımlarını internet üzerinden yapan şirket, yayınladığı iş ilanları üzerinden eleman alımı yapmaktadır. Yapılan iş başvuruları bir havuzda toplanarak, Eker insan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. Sizlerde hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Eker'de çalışmak istiyorsanız, güncel Eker iş ilanlarını ve açık pozisyonlarını içeren bağlantıyı kullanarak firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Eker iş ilanları: http://www.kariyer.net/eker-sut-urunleri-a-s-is-ilanlari-c2748-p19204/
Comments


EmoticonEmoticon