FNSS Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Mayıs 17, 2017

FNSS Personel Alımı 2019

Savunma sanayisinin önemli şirketi FNSS, personel alımı yapıyor. FNSS iş başvurusu için kullanmanız gereken iş ilanları sayfası ile kurum hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Milli gururumuz FNSS Savunma Sistemleri, kara savunma sistemlerinde ülkemizde lider kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Savunma sanayimizdeki son yıllardaki büyük gelişme ile birlikte FNSS, Roketsan, Tai gibi kurumlar büyük bir büyüme ivmesi yakalamışlardır. Bu kurumlardan en gözdesi olan FNSS Savunma Sistemleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ile müttefik ülke silahlı kuvvetleri için, paletli ve tekerlekli zırhlı araç aileleri ile silah sistemleri üretmektedir. Böylesine büyük işlere imzasını atan ve her geçen yıl üretim kapasitesini arttırarak büyüyen FNSS'nin bu bağlamda personel ihtiyacı da artmaktadır. Bünyesindeki açık pozisyonlara personel alımı yapan şirkete iş başvurusunda bulunmak için gerekli olan bağlantı ile FNSS işe alım süreci hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

FNSS İşe Alım Süreci

İlanlara gelen başvurular bir havuzda toplanır > Özgeçmiş bazlı değerlendirme > İK ve bölüm mülakatları > Yetkinlik bazlı mülakat > Teklif aşaması

Ücret ve Yan Haklar

  • Çalışanlara fazla mesai ücreti verilmektedir.
  • Özel sağlık sigortası
  • Hayat sigortası
  • Esnek çalışma saatleri
  • Yüksek öğrenim desteği
FNSS iş başvurusu

FNSS İş Başvurusu

FNSS personel alımı, kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapılmaktadır. İlanlara yapılan başvurular bir havuzda toplanarak FNSS insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Sizler de Türkiye'nin parlayan sektörü olan savunma sanayisi içerisinde bir kariyer hedefliyorsanız, FNSS iş ilanlarını kullanarak, kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel FNSS iş ilanları için tıklayın.
Eğer açılan sayfadaki açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, isbasvuru@fnss.com.tr adresine resimli özgeçmişinizi göndererek, şirkete genel başvuru yapabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon