Maysan Mando İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 08, 2017

Maysan Mando İş Başvurusu

Maysan Mando personel alımlarını kaçırmayın. Maysan Mando iş başvurusu için gerekli ilan Maysan Mando iş ilanları ve genel başvuru formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Otomotiv sektöründe kariyer hedefleyenler, şirketin yayınlamış olduğu açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirler.

1969 yılında başlayan başarı öyküsü Maysan Mando'nun her geçen gün artan bir hızla yeni ve yüksek hızlı hedeflere yürümesini sağlıyor. Sürüş konforunun yanısıra araçların yola tam tutunmasını sağlayan amortisörleri Türkiye'de ilk kez Maysan Mando üretti. Maysan Mando'da binek araçlar, hafif ticari araçlar, otobüsler ve ağır kamyonların yanında askeri uygulamalara yönelik araçlar için güvenli ve konforlu sürüş sloganıyla ürünler üretiyor.
Türkiye'nin en büyük 600 şirketi arasına giren Maysan Mando, her biri işinde uzman ve takım olma bilincine sahip çalışanlarıyla Hyundai Assan, Renault Nissan, Mercedes Benz Türk, GM, Ford Otosan, Tofaş, Anadolu Isuzu, Iveco, Otokar, Karsan, BMC ve Temsa gibi dev otomotiv firmaları için üretim yapmaktadır. Üretiminin bir çoğunu yurt dışına ithal eden Maysan Mando, üretim tesislerindeki çalışan kişiler nedeniyle istihdama da katkı sağlamaktadır.

Maysan Mando personel alımlarını internet üzerinden 2 şekilde gerçekleştirmektedir. Aşağıda şirketin personel alımı için kullandığı kanallara ulaşabilirsiniz.

  1. Şirket açık pozisyonlarını çeşitli kariyer portallarında yayınlayarak bünyesine iş başvurusu kabul etmektedir. Maysan Mando açık pozisyonları için tıklayın.
  2. Maysan Mando insan kaynakları sayfasında yayınladığı iş başvuru formu ile bünyesine genel başvuru kabul etmektedir. Forma özgeçmişinizi yükleyerek firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Maysan Mando iş başvuru formu için tıklayın.
Maysan Mando tanıtım filmini izleyerek, şirket hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon