Pehlivanoğlu Market Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 01, 2017

Pehlivanoğlu Market Personel Alımı

Pehlivanoğlu market iş başvurusu için adayların kullanması gereken Pehlivanoğlu iş ilanları ve açık pozisyonları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz. 2019 yılında Mevcut ve yeni açılan şubelerindeki açık pozisyonlarına personel alımı yapacak olan şirketin işe alım bilgilerini sizler için derledik.

Pehlivanoğlu marketler zinciri, kurulduğu günden beri tüketicilerin ihtiyaçlarını en hızlı ve en pratik şekilde karşılamak için faaliyet göstermektedir. Daha çok ege bölgesi içerisinde yayılmayı tercih eden Pehlivanoğlu grubu, an itibariyle ege bölgesi ve çevresinde 80 mağazası ve 1200'den fazla çalışanı ile bölgenin en seçkin şirketlerinden bir tanesidir. Şirket, perakendeciğin yanı sıra inşaat, sigortacılık, turizm, depoculuk gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir.
Pehlivanoğlu bünyesindeki şubelerdeki açık pozisyonları ilgili kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanları ile kapatmaktadır. Pehlivanoğlu market iş ilanlarına başvuru yapıp, ön elemeyi geçen adaylar mülakata çağrılmaktadır. Aşağıda Pehlivanoğlu market bünyesinde çalışmak isteyenler için şirketin yayınladığı iş ilanları ve açık pozisyonları bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Pehlivanoğlu market iş ilanları

Sosyal Haklar

  • Yemek
  • Servis
  • Çalışılan pozisyonla bağlantılı olarak şirket arabası ve cep telefonu
Pehlivanoğlu işe alım süreci, insan kaynakları birimi tarafından yönetilmektedir. İş ilanlarına başvuruda bulunan adaylardan başvurduğu pozisyonun beceri ve yetkinliklerine sahip olması beklenmektedir. Pehlivanoğlu markete ait iş ilanları bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

Comments


EmoticonEmoticon