BAGFAŞ Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Haziran 12, 2017

BAGFAŞ Personel Alımı

Tarım sektöründe faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük şirketlerinden olan BAGFAŞ, gübre üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi şirketlerdendir.  Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş (BAGFAŞ)'a ait üretim tesisleri Marmara Denizi'nin güne tarafında Bandırma - Erdek arasında, Kapıdağ yarımadasının karayla birleştiği noktanın yanı başında kuruludur. Üretim tesislerindeki personel açığını kapatmak amacıyla zaman zaman işe alımlar gerçekleştiren kurum, işe alımlarını kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanları ve insan kaynaklarına ait e-posta adresine gönderilen CV'ler ile gerçekleştirmektedir. Her iki başvuru türünün de nasıl kullanılacağına ilişkin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.
BAGFAŞ

BAGFAŞ İş Başvurusu

BAGFAŞ iş başvuruları 2 şekilde yapılmaktadır. Bunlar:
  1. Kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanları listesini kullanarak, kendinize uygun bir ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş İş ilanları listesi için tıklayın.
  2. İlanlarda kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız, şirkete genel başvuru için ik@bagfas.com.tr e-posta adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Personele Sağlanan İmkanlar

  • Yemekhane
  • Yakacak
  • Servis
  • Erzak yardımı
  • Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Setcard vb.)

Çalışma Saatleri

Hafta içi çalışma şekli için: 08.30 - 17.30
Hafta sonu çalışma şekli için: (Cumartesi): 08.30 - 13.00
Comments


EmoticonEmoticon